Svatby

   Každoročně je naše chata využívána i na svatby. Nespornou výhodou je krásné zázemí vsazené do místní kouzelné valašské přírody. Svatební obřady probíhají na přilehlé louce u chaty, kde lze postavit i party stan. Za nepříznivého počasí lze využit nadstřešenou terasu. Uvnitř jsou k dispozici 2 společenské místnosti, které se dají využít jakkoliv (další svatební tabule, rauty, sladký bar, nápojovy koutek, fotokoutek, dětský koutek, hudba,...).

   Za chatou je prostor pro grilování, opékání či vaření guláše. Pro ty nejmenší je k dispozici lesní koutek se skluzavkami, pískovištěm a houpačkami. Novomanželé mají obrovskou výhodou při focení - nemusí nikam odjíždět. Okolí chaty, přilehlý les a louka s nádherným výhledem do liptálského údolí, umožňuje nafotit dechberoucí snímky. Jídlo je většinou řešeno formou cateringu z okolních restaurací či grilováním na místě. 

   Pokud se rozhodnete uskutečnit svatbu u nás, rádi Vám poradíme a v případě zájmu jako bonus navíc zdarma zapůjčíme i některé svatební doplňky (viz.foto níže) :
- slavobrána 
- bílý svatební stoleček s malým šuplíčkem
- dřevěné palety na popisky k sladkému baru či do vstupu 
- dřevěné kola (na dort, na zákusky do sladkého baru)
- skleničky omotané jutou
- bílé proutěné košíčky pro malé družičky
- velký paletový bar na terase
- skládací pivní sety (1 set = 8 lidí) + 2 stoly navíc k rautu
- židle (viz. foto sekce interiér)

   K dispozici jsou 2 velké gastro lednice na zákusky, dorty, maso a jiné potraviny, 3 menší lednice (jedna s malým mrazákem), dále 2 kotle na vaření guláše (50l a 30l) + udírna na klobásky.

   V případě, že budete mít svatební obřad u nás na louce, je nutné nejprve kontaktovat matriku ve Vizovicích ohledně volného termínu. Poskytnou Vám tam veškeré informace týkající se svatebního obřadu a nezbytných formalit (kontakt - pí. Kirchnerová, tel. 777 471 172). Pokud má jeden z partnerských párů trvalé bydliště v obci Jasenná, může obřad vykonat i starostka obce Jasenná ( kontakt - PhDr. Dana Daňová - tel. 577 456 122).

Ceník svateb u nás je stanoven individuálně. 


Ukázka svateb u nás: